Våre revisorer

Finn din kontaktperson i listen under, eller ta kontakt med oss for en uforpliktende prat. 

Ansatte:

Therese Bakke

daglig leder/oppdragsansvarlig
statsautorisert revisor

464 27 251
therese@f-r.no

Rannveig Furelid

oppdragsansvarlig
statsautorisert revisor

400 17 918
rannveig@f-r.no

Bjørn Egil Moldestad

oppdragsansvarlig
statsautorisert revisor

412 25 924
bjorn@f-r.no

Ronny Einan

statsautorisert revisor

950 89 898
ronny@f-r.no

Anne Elin Husebø Hope

statsautorisert revisor

932 35 250
aeh@f-r.no

Richard Haraldseid

statsautorisert revisor

412 25 924
richard@f-r.no

Miriam Sagstad Birkeland

master i regnskap og revisjon


414 93 387
msb@f-r.no

Maria Kjenes Kramer

master i regnskap og revisjon


414 04 059
maria@f-r.no

Kristine Holme Jensen

master i økonomi og administrasjon

971 00 382
kristine@f-r.no

Hilde Mikkonen

administrasjon
HR-medarbeider

 474 64 953
hilde@f-r.no

Med Fakta på laget vil du alltid ha noen å spørre om råd, og vårt team står til disposisjon gjennom hele rådgivningsprosessen.

Ansatte:

Therese Bakke

daglig leder/oppdragsansvarlig
statsautorisert revisor

464 27 251
therese@f-r.no

Rannveig Furelid

oppdragsansvarlig
statsautorisert revisor

400 17 918
rannveig@f-r.no

Bjørn Egil Moldestad

oppdragsansvarlig
statsautorisert revisor

412 25 924
bjorn@f-r.no

Ronny Einan

statsautorisert revisor

950 89 898
ronny@f-r.no

Anne Elin Husebø Hope

statsautorisert revisor

932 35 250
aeh@f-r.no

Richard Haraldseid

manager
statsautorisert revisor

412 25 924
richard@f-r.no

Miriam Sagstad Birkeland

master i regnskap og revisjon


414 93 387
msb@f-r.no

Maria Kjenes Kramer

Master Regnskap og Revisjon


414 04 059
maria@f-r.no

Kristine Holme Jensen

master i økonomi og administrasjon

971 00 382
kristine@f-r.no

Hilde Mikkonen

administrasjon
HR-medarbeider

 474 64 953
hilde@f-r.no

Med Fakta på laget vil du alltid ha noen å spørre om råd, og vårt team står til disposisjon gjennom hele rådgivningsprosessen.