Kontakt oss

Kontakt oss

Har du spørsmål angående noen av våre tjenester?

Send oss en melding via kontaktskjema, så kommer vi tilbake til deg – eller ring oss for en hyggelig og uforpliktende prat.

Telefon: 55 21 05 90

E-post: post@f-r.no

Avdeling sentrum:
Solheimsgaten 15B,
5058 Bergen





Revisjon

Therese Vikenes
partner / daglig leder

464 27 251
therese@f-r.no

Rannveig Furelid
ansvarlig partner / statsautorisert revisor

400 17 918
rannveig@f-r.no

Bjørn Egil Moldestad
ansvarlig partner / statsautorisert revisor

412 25 924
bjorn@f-r.no

Jan Ringheim
partner

976 50 137
jan@f-r.no

Ronny Einan
senior manager / statsautorisert revisor

950 89 898
ronny@f-r.no

Anne Elin Husebø Hope
manager / registrert revisor

932 35 250
aeh@f-r.no

Richard Haraldseid
manager / statsautorisert revisor

452 72 515
richard@f-r.no

Vigdis Rasmussen
revisormedarbeider

400 17 921
vigdis@f-r.no

Miriam Sagstad Birkeland
revisormedarbeider

414 93 387
msb@f-r.no

Hilde Mikkonen
administrasjon/ HR medarbeider

474 64 953
hilde@f-r.no

Regnskap

Iselin Hagen Lindhjem
systemansvarlig / autorisert regnskapsfører

980 23 814
iselin@f-r.no

Jørgen Wågan
manager
autorisert regnskapsfører

971 83 828
jorgen@f-r.no

Lilia Olsen
manager
autorisert regnskapsfører

970 63 968
lilia@f-r.no

Liv Magrethe Bråtveit
manager
autorisert regnskapsfører

55 21 05 90
liv@f-r.no

Miriam Pedersen
manager
autorisert regnskapsfører

958 55 107
miriam@f-r.no

Said Nazer
manager
autorisert regnskapsfører

994 12 287
said@f-r.no

Siren Følling
manager
autorisert regnskapsfører

452 80 835
siren@f-r.no

Kjersti Skudal Holmefjord
regnskapsmedarbeider

906 15 826
kjersti@f-r.no

Winnie Karin Bødtker
regnskapsmedarbeider

950 45 220
winnie@f-r.no

Gro Værøy Thune
regnskapsmedarbeider

930 46 367
gro@f-r.no

Cathrine Kvamme Sagstad
regnskapsmedarbeider

992 74 439
cathrine@f-r.no

Julie Garnes Strøm
regnskapsmedarbeider

916 83 161
julie@f-r.no